Marvel’s Spider-Man bije ciekawy rekord Guinessa! Nowa część zapowiedziana niebawem?

Insomniac Games zorganizowało podczas Stockholmskiego Comic-Conu bicie rekordu Guinessa w liczbie osób przebranych za Spider-Mana znajdujących się w jednym pomieszczeniu! W zabawie wzięło udział aż 547 osób co pozwoliło im zapisać się do księgi rekordów!

Mało tego w grze pojawiła się bardzo ciekawa wiadomość, która została ukryta w komunikatorze tytułowego bohatera gry, której autorem jest nijaki igTedPrice co jasno nawiązuje do Teda Price’a – szefa Insomniac Games. Sugeruje ona zapowiedzenie nowej części przygód Pajęczaka jeszcze w tym tygodniu!

 

Fot. CrixTheTwix – Reddit

 

Zobacz również: Marvel’s Spider-Man – recenzja świetnej, superbohaterskiej gry!

Marvel i Insomniac Games łączą swe siły, aby stworzyć zupełnie nową, autentyczną historię bohatera, którym jest Spider-Man. Takiego bohatera jeszcze nie spotkaliśmy, ani nie widzieliśmy w filmie. Oto doświadczony Peter Parker, który potrafi już walczyć z przestępcami w Nowym Jorku, a jednocześnie ma problemy w życiu osobistym i zawodowym. Tymczasem na swoich barkach dźwiga odpowiedzialność za los dziewięciu milionów nowojorczyków. Marvel’s Spider-Man zadebiutował na rynku 7 września 2018 roku.

Źródło: Twitter | Ilustracja główna: CB Cebulski

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?