Rozgrywka z Crash Team Racing Nitro-Fueled na najnowszym zwiastunie

Prawie dwa miesiące przyszło nam czekać na kolejne informacje na temat Crash Team Racing Nitro-Fueled. Na szczęście oczekiwanie dobiegło końca i już dziś możemy cieszyć się świeżutkim materiałem z rozgrywki.

Activison oraz Studio Beenox, które odpowiedzialne jest za odświeżenie wyścigowej produkcji z 1999 roku, zaprezentowali na krótkim zwiastunie efekty swoich prac. Możemy zobaczyć w nim kilka dobrze znanych tras w nowej oprawie graficznej, wystrzeliwane rakiety i rozpędzone gokarty. Zapowiada się kolejny odświeżony sukces!

Zobacz również: Monster Hunter World rozszedł się w ponad 11 milionach egzemplarzy!

Jak się okazuje gra wygląda równie świetnie jak Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Dyrektor produkcji Stéphane Gravel powiedział, że celem studia było znalezienie równowagi pomiędzy nostalgią graczy, a najnowszymi standardami:

Było dla nas ważne, aby pozostać wiernym oryginalnemu Crash Team Racing, oczywiście aktualizując go do dzisiejszych standardów graficznych. To wszystko co najlepsze z obu światów – masz świetną grę i jesteś w stanie sprawić, by wyglądała tak pięknie jak to tylko możliwe. Jesteśmy z tego bardzo dumni.

A wszystkich tych, którzy chcą zobaczyć porównanie odświeżonej produkcji z jej pierwowzorem, zapraszam do zapoznania się z poniższym materiałem:

Crash Team Racing Nitro-Fueled pojawi się 21 czerwca na PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

 

Źródło: blog.eu.playstation.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Entuzjasta kina klasycznego, fan filmów SCI-FI ubiegłego wieku oraz nałogowy konsolowiec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?