Advertisement

DC Universe w opresji, WarnerMedia szykuje falę zwolnień

WarnerMedia najwyraźniej szykuje spore czystki w swoich szeregach. Tak przynajmniej wynika z ostatnich doniesień.

Jak podają Variety i The Hollywood Reporter, ma dojść do zwolnienia około 800 pracowników z HBO oraz Warner Bros. Wielki koncern szykuje te zmiany w celu znalezienia optymalnego sposobu na przetrwanie dręczącego przemysł okresu pandemii. Prace straci mnóstwo szeregowych pracowników, ale pojawiło się także kilka nazwisk z ważniejszych stanowisk – jak choćby pełniący funkcję prezesa WarnerMedia Entertainment Bob Greenblatt.

Zobacz również: Liga Sprawiedliwości: Snyder Cut – tak wygląda Steppenwolf w tej wersji!

Dla fanów rozwijającej się platformy DC Universe oraz przemysłu komiksowego DC najistotniejsze jest przede wszystkim widmo zwolnienia większej części redaktorów, łącznie z przedstawicielami wyższych stanowisk (m.in. Bob Harras). Ciężko powiedzieć, jak mocno uderzy to rozwijające się produkcje, zwłaszcza, że 22 sierpnia odbędzie się przecież event FanDome DC, który miał pokazać nieco najnowszych propozycji.

Źródło: Variety; The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?