Liga Sprawiedliwości: Snyder Cut – tak wygląda Steppenwolf w tej wersji!

Wersja Zacka Snydera wprowadzi niewątpliwie sporo zmian w stosunku do tego, co obejrzeliśmy w kinach. Jedną z nich jest wygląd antagonisty.

Steppenwolf jest jednym z najmocniej krytykowanych elementów w produkcji. Zarówno pod względem kreacji postaci, jak i wyglądu nie pozostawiono na nim suchej nitki. Na FanDome DC 22 sierpnia powinniśmy zobaczyć pełny zwiastun Snyder Cut, tymczasem tak wygląda Steppenwolf w nieco gorszej jakości. Czekamy na coś dokładniejszego.

liga

HBO Max

Zobacz również: Liga Sprawiedliwości: Snyder Cut – nowy, blisko godzinny panel z reżyserem! Nowy fragment!

Opis dystrybutora produkcji (kino): Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

Obsada filmu Liga Sprawiedliwości: Ben Affleck – Batman, Henry Cavill – Superman, Amy Adams – Lois Lane, Gal Gadot – Wonder Woman, Jason Momoa – Aquaman, Ezra Miller – The Flash, Ray Fisher – Cyborg, Willem Dafoe – Nuidis Vulko, Jesse Eisenberg – Lex Luthor, Jeremy Irons – Alfred Pennyworth, Diane Lane – Martha Kent, Connie Nielsen – Queen Hippolyta, J.K. Simmons – Komisarz Gordon, Ciarán Hinds – Steppenwolf, Amber Heard – Mera i Kiersey Clemons – Iris West.

Źródło: comicbookmovie.com  / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?