the old guard background Advertisement

Eternals – nowe potencjalne informacje o Czarnym Rycerzu

Co jakiś czas pojawiają się kolejne doniesienia związane z Eternals, jednym z dwóch pierwszych filmów nowej fazy MCU.

Tym razem chodzi o Czarnego Rycerza, w którego wcieli się Kit Harington. Otóż Daniel Richtman z The Direct twierdzi, że zbroja postaci ma być bardzo zbliżona do tej, którą nosi ona w komiksach. Co więcej, spora część kostiumów obsady miała być tworzona na szybko, tak aby zdążyć na ustalony termin premiery. W dużej mierze ma się to tyczyć właśnie Czarnego Rycerza, co z kolei oznacza, że jego główne odzienie miało być wykonane w lwiej części komputerowo. Jak wiadomo, premiera odbędzie się jednak w lutym przyszłego roku (zamiast jesienią obecnego), co dawałoby w tym przypadku szansę na wprowadzenie ewentualnych poprawek.

fot. Bosslogic

Zobacz również: TOP 60 – Dobre filmy Netflix Original, które warto zobaczyć!

Eternals: film z czwartej fazy MCU, który zadebiutuje 6 listopada 2020 roku. Opowie on o tytułowej grupie nieśmiertelnych istot z kosmosu. Zostały stworzone przez rasę Celestials i wysłane na Ziemię, by chronić planetę przed ich złymi odpowiednikami zwanymi Deviants. Wspomniana wcześniej Salma Hayek wcieli się w postać Ajak. W originale heros była mężczyzną, jednak twórcy filmu postanowili zmienić jego płeć. Oprócz tego w obsadzie superprodukcji wystąpią także Richard Madden jako Ikaris, Angelina Jolie (Thena), Kumai Nanjiani (Kingo), Bryan Tyree Henry (Phastos), Lauren Ridloff (Makkari), Lia McHugh (Sprite) oraz Don Lee (Gilgamesh).

Za reżyserię filmu odpowiada Chloé Zhao. Natomiast scenarzystami zostali Matthew oraz Ryan Firpo. Na razie nie wiadomo zbyt wiele na temat fabuły. Zdradzono jedynie, że akcja rozegra się na przestrzeni tysięcy lat.

Źródło: The Direct / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?