Oto scena, w której Kapitan Marvel mogła się pojawić w Avengers: Czas Ultrona

Od pewnego już czasu wiadomo, że grana przez Brie Larson superbohaterka miała z początku pojawić się już w drugiej części Avengers.

Dzięki materiałom z Infinity Saga Box Set dowiadujemy się dokładnie o momencie, w którym Kapitan Marvel miała się pojawić. Chodzi o sam finał produkcji, kiedy to Kapitan Ameryka i Czarna Wdowa przyglądają się nowej ekipie Mścicieli. Lądowanie Scarlet Witch w hangarze miało być wyjściowo zarezerwowane dla Carol Danvers, która wtedy jeszcze nie została obsadzona.

Captain Marvel was originally going to appear in Avengers Age of Ultron. From the Infinity Saga Box Set. from marvelstudios

Zobacz również: Black Adam – poznaliśmy datę premiery! Oto pierwszy plakat!

Ostatecznie oczywiście do tego nie doszło, ponieważ Kevin Feige zdecydował, że Kapitan Marvel powinna mieć o wiele obszerniejsze wprowadzenie, do czego doszło pomiędzy trzecią a czwartą częścią Avengers.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Kapitan Marvel

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?