AdvertisementRocketman – Taron Egerton śpiewa jako Elton John

Pojawiły się nowe materiały promujące Rocketmana, na których możemy zobaczyć interpretacje piosenek Eltona Johna w wykonaniu Tarona Egertona.

Zobacz również: Colin Farrell w serialu Na wodach północy

Rocketman przedstawi całej zakres kariery Eltona Johna. Widzowie zobaczą go zatem jako cudowne dziecko Królewskiej Akademii Muzycznej, które doszło na sam szczyt list przebojów i stało się niewątpliwą ikoną sceny muzycznej dzięki wpływowej i trwałej współpracy ze swoim wspólnikiem – Berniem Taupinem, utalentowanym autorem tekstów. Produkcja pokaże nie tylko znany nam wszystkim z telewizorów oraz gazet obraz sławnego piosenkarza, pokochanego przez tłumy, ona też zajrzy za tę maskę gwiazdora, ukazując prawdziwe życie tego wspaniałego wykonawcy.

Gwiazdami Rocketman są: Taron Egerton, Jamie Bell, Richard Madden i Bryce Dallas Howard.

Reżyseria obrazu zajmie się Dexter Fletcher na podstawie scenariusza spod pióra Lee Halla. Rocketmanpojawi się w polskich kinach już 28 czerwca 2019 roku.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia – Paramount Pictures

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?