AdvertisementSzturm fałszywych recenzji Venoma od fanów Lady Gagi

Okazuje się, że niektórzy lubują się w alternatywnych sposobach promowania produkcji, których oczekują. Na przykład fani Lady Gagi, którzy chcą, żeby film Narodziny gwiazdy miał jak najlepsze wyniki.

Na Twitterze powiela się informacje o podobnej, często nawet niemal takiej samej treści. Dominuje w nich określanie Venoma jako najgorszego filmu roku i polecanie zamiast tego właśnie Narodzin gwiazdy. Warto nadmienić, iż zupełnym przypadkiem wielu tych użytkowników należy do fanów Lady Gagi.

Zobacz również: Keanu Reeves jedzie na koniu na nowym zdjęciu z filmu John Wick 3

W główną rolę w filmie reżyserowanym przez Rubena Fleischera wciela się mający na koncie nominację do Oscara Tom Hardy. W obsadzie znaleźli się również: Woody Harrelson, Michelle Williams, Scott Haze, Jenny Slate, Riz Ahmed, Reid Scott oraz Sope Aluko. Szczegóły fabuły Venoma nie są nam do końca znane, ale jak podaje reżyser filmu, będzie ona bazowała na komiksach Lethal Protector oraz Planet of the Symbiotes.

Według Sony produkcja ma funkcjonować w świecie Spider-Man: Homecoming i być „dodatkiem” do Kinowego Uniwersum Marvela. Kevin Feige, szef Marvel Studios, orzekł jednak, że jest to oddzielna produkcja i nie ma planów włączenia jej do MCU.

Źródło: comicbookmovie.com | Ilustracja główna: Materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?