Szybcy i wściekli – wiemy, ile seria będzie miała jeszcze części!

Wydawałoby się, że ta franczyza nie będzie miała końca. A jednak do niego dojdzie.

Na tym etapie zdjęcia do dziewiątej części Szybkich i wściekłych zakończyły się. Jednocześnie Universal Pictures oficjalnie poinformowało, że cała seria zakończy się na 11 częściach. Oczywiście chodzi o podstawowe odsłony, bo spin-offy takie jak Hobbs & Shaw mogą być kręcone jeszcze długo w tym uniwersum. Tak czy inaczej, dwa wielkie finały może wyreżyserować Justin Lin, który aktualnie prowadzi z wytwórnią negocjacje.

Rodriguez

kadr z filmu Szybcy i wściekli 7

Zobacz również: Day Shift – Jamie Foxx łowcą wampirów w komedii od Netflix

Szybcy i wściekli 9 miało mieć premierę 22 maja. Została ona jednak przeniesiona z powodu obecnych warunków na 2 kwietnia 2021 roku. Reżyserem będzie tym razem Justin Lin, który działał nad trzecią, czwartą, piątą i szóstą odsłoną franczyzy. Powraca trzon obsady, czyli Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Jordana Brewster i Nathalie Emmanuel. Na drugim planie pojawią się znowu Charlize Theron i Helen Mirren, zaś nowymi nabytkami będą John Cena oraz Michael Rooker.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

samsung

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?