The Beach Bum – takiego Matthew McConaughey’a jeszcze nie widzieliście! Pierwszy zwiastun!

Wytwórnia NEON opublikowała pierwszy oficjalny zwiastun filmu The Beach Bum. Jest to komedia z udziałem utalentowanego Matthew McConaughey’a, który wciela się w postać Moondoga, a więc człowieka, żyjącego według własnych zasad, co kończy się zarówno zabawnymi, jak i nieprzyjemnymi rezultatami. Zainteresowałem Was? To zapraszam serdecznie do oglądania poniższego zwiastuna!

Zobacz również: Pierwszy człowiek – dwa nowe spoty telewizyjne promujące film!

The Beach Bum przedstawia wesołe i nieprzewidywalne przygody Moondoga (McConaughey) – buntowniczego oraz sympatycznego łajdaka, który żyje na naprawdę ogromną skalę! McConaughey’owi na srebrnym ekranie będą towarzyszyć m.in.: Isla Fisher, Snoop Dogg i Zac Efron.

Producentem oraz reżyserem obrazu został Harmony Korine. The Beach Bum pojawi się na ekranach amerykańskich kin już 22 marca 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – NEON

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?