Zabójcze maszyny – rozszerzony zwiastun niesamowicie zapowiadającego się dzieła Jacksona!

Wytwórnia Universal Pictures opublikowała rozszerzony zwiastun nadchodzącego wielkimi krokami przygodowego widowiska pełnego akcji, będącego przy tym adaptacją popularnej powieści dla młodzieży. Chodzi tutaj o oczywiście o Zabójcze maszyny. Serdecznie zapraszam do oglądania!

Zobacz również: UglyDolls – pierwszy zwiastun muzycznego widowiska z niebanalnym przekazem!

Opis dystrybutora (kino): Cywilizacja człowieka została zniszczona przez kataklizm. Tysiące lat potem ludzkość dostosowała się do nowych warunków. Gigantyczne miasta przemieszczają się po Ziemi, niszcząc mniejsze metropolie. Tom Natsworthy (Robert Sheehan), pochodzący z przedmieść miasta trakcyjnego – Londynu, walczy o przetrwanie. Na swojej drodze spotyka niebezpieczną uciekinierkę Hester Shaw (Hera Hilmar). Dwa przeciwieństwa, których drogi nigdy nie powinny były się przeciąć, tworzą nieprawdopodobny sojusz. Sojusz, który ma zmienić bieg przyszłości.

Obsada widowiska fantasy składa się następujących osób: Hugo Weaving, Hera Hilmar, Robbie Sheehan, Jihae, Ronan Raftery, Leila George, Patrick Malahide i Stephen Lang.

Omawiany obraz to reżyserski debiut Christiana Riversa. Z kolei utalentowany Peter Jackson razem z Fran Walsh i Philippą Boyens napisał scenariusz na podstawie serii powieści spod pióra Philipa Reeve’a.

Zabójcze maszyny zagoszczą w kinach już 7 grudnia tego roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Universal Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?