UglyDolls – pierwszy zwiastun muzycznego widowiska z niebanalnym przekazem!

Nie tak dawno temu wytwórnia STXfilms wypuściła do sieci kolekcję plakataów bohaterów swojej animacji pt. UglyDolls. Dzisiaj wspomniana firma opublikowała pierwszy zwiastun zabawnej opowieści o brzydkich laleczkach. Serdecznie zapraszam do oglądania. Warto tutaj dodać, że w omawianym filmie swoich głosów użyczają: Kelly Clarkson, Nick Jonas, Janelle Monáe, Blake Shelton i Pitbull.

Zobacz również: UglyDolls – kolekcja plakatów bohaterów animowanego widowiska z gwiazdami sceny muzycznej!

Witajcie w uroczym mieście Uglyville. Tutaj nietypowość, odmienność i najogólniej rozumiana dziwność stanowi powód do dumy, a piękno ujmowane jest w bardziej wysublimowany sposób, niż wydaje się na pierwszy rut oka. A więc beztroscy mieszkańcy Uglyville – Moxy i jej przyjaciele, żyją sobie z dnia na dzień, ciesząc się otaczającym ich światem oraz oferowanymi przez niego, niekończącymi się możliwościami. Okazjonalnie bohaterowie patrzą w niebo, z którego niekiedy spada nowa UglyDoll wprost w objęcia kochanej społeczności niecodziennego miasteczka. Moxy (Kelly Clarkson) uwielbia swoje życie. Niemniej wzmaga w niej ciekawość na temat tego, co znajduje się po drugiej stronie góry, na której ulokowane jest Uglyville. W związku z tym gromadzi ekspedycję i wyrusza na podbój świata.

Wyprawa prowadzi ją do Perfection – miasta konwencjonalnych lalek, przechodzących przeróżne szkolenia, zanim dotrą do prawdziwego świata, w ręce małych dzieci. Tutaj Moxy wraz ze swoją ekipą pada ofiarą manipulacji Lou (Nick Jonas), idealnej lalki odpowiedzialnej za rekrutów szkoleniowych. Poza tym UglyDolls poznają w miasteczku Perfection smak odrzucenia i drwin. Lecz pomimo problemów, w końcu uświadomią sobie, iż nie trzeba być idealnym, aby być zdumiewającym, ponieważ liczy się najbardziej własne wnętrze, a nie wygląd zewnętrzny.

Warto tutaj dodać, że w obsadzie głosowej produkcji znajdują się również: Wanda Sykes, Emma Roberts, Gabriel Iglesias i Wang Leehom. Produkcja UglyDolls zadebiutuje na ekranach amerykańskich kin już 10 maja 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – STXfilms

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?