Nowy zwiastun Assassin’s Creed Origins przedstawia Zakon starożytnych!

Pradawny zakon kontroluje cały Egipt, a jego apetyt na władzę jest niezaspokojony. Zobaczcie nową zapowiedź Assassin’s Creed Origins, która przedstawia organizację, z którą przyjdzie nam się zmierzyć w grze. Poznajcie Zakon starożytnych!

https://www.youtube.com/watch?v=bsX1sX5bAEQ

Zobacz również: Assassin’s Creed Origins będzie największą odsłoną serii pod względem zawartości!

Kolejna pełnoprawna odsłona bestsellerowej serii Assassin’s Creed jest prequelem całego cyklu i przenosi graczy w najodleglejsze, jak dotąd, czasy starożytnego Egiptu. W trakcie zabawy wcielamy się w postać Bayeka – nubijskiego wojownika, a zarazem jednego z założycieli bractwa tytułowych Asasynów. Odwiedź starożytny Egipt, jedno z najbardziej tajemniczych miejsc w historii ludzkości, które miało wpływ na dalsze dzieje wielu cywilizacji. Odkryj sekrety kryjące się w cieniu wielkich piramid, zapomniane legendy, tajemnice ostatnich Faraonów, a także zawartą w utraconych hieroglifach prawdziwą historię o początkach bractwa Assasynów.

Przez ostatnie cztery lata twórcy odpowiedzialni za grę Assasin’s Creed IV Black Flag pracowali nad nowym rozdziałem opowiadającym historię Assasynów. Walcz w zupełnie nowy sposób, płynnie przełączając się pomiędzy broniami dystansowymi, orężem przeznaczonym do walki w zwarciu, aż po ten stworzony do starć z wieloma wrogami na raz. Wybierz ulubione umiejętności asasyna, a następnie ulepszaj je, przemierzając bogaty świat starożytnego Egiptu, wykonując różnorodne zadania oraz przeżywając porywające przygody w trakcie swojej podróży. 

Podobny obraz

Assassin’s Creed Origins zadebiutuje już 27 października na PlayStation 4, Xbox One i PC. 

Źródło: YouTube.com / ilustracja wprowadzenia: Ubisoft

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy. Najpopularniejszy polski influencer popkulturowy. Kocha filmy, od niedawna również sam je tworzy.
.

Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Znawca uniwersum Marvela oraz największy fan Batmana.
.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations oraz marketing.
.

Kontakt: naczelny@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?