Guild Wars nieśmiertelne – wprowadzono aktualizację poprawiającą grafikę

Pamiętacie jeszcze Guild Wars? Tak, tego MMORPG-a z 2005 roku. W czasach swojej premiery był czymś dość wyjątkowym, a dzisiejszych zaś – został przytłumiony przez zastępy innych tego typu produkcji, które wyrastają jak grzyby po deszczu. Na spadek popularności gry zaważył też fakt, że w 2012 roku wyszła autonomiczna druga część gry. Mimo samodzielnej kontynuacji, deweloperzy nie porzucili wsparcia dla pierwowzoru. 

Krótki gameplay prezentujący majową aktualizację Guild Wars (wymagana znajomość angielskiego na poziomie kartofla)

https://www.youtube.com/watch?v=hWdla7DUgho

Zobacz również: Bum Symulator nową grą o życiu menela

Aktualizacja wprowadziła usprawnienia w szacie graficznej oraz w komunikacji. Dodano opcje związane z renderowaniem obiektów w danej odległości, poprawiono anti-aliasing oraz filtrowanie anizotropowe. W kwestii komunikacji – zwiększono miejsca na liście przyjaciół do stu, liczbę osób możliwych do ignorowania do dwudziestu oraz ułatwiono możliwość zgłaszania użytkowników mających sobie za nic reguły społeczności.

Źródło: YouTube – WoodenPotatoes; ilustracje: GameWallpapers.com

Redaktor

Mały, szary człowiek. Tak podsumowałby go pewnie Adam Ostrowski. Albo też "bardzo dziwny, zaczarowany chłopiec" jak zrobiłby to Nat King Cole. Niepoprawny politycznie obserwator współczesności - świata, kina, książek i gier wideo.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?