Fallout 76 – chcesz się kogoś pozbyć? Płatni zabójcy zrobią to dla Ciebie, za odpowiednią cenę

To prawdopodobnie najlepszy element nieszczęsnej gry Bethesdy, jaki kiedykolwiek ujrzał światło dzienne. Oczywiście, nie wynika on bynajmniej z inicjatywy twórców.

Pewna grupa użytkowników uformowała stowarzyszenie mające na celu zebrać grupę płatnych zabójców i nazwała ją Talon Company of Appalachia, na cześć pewnej organizacji z Fallout 3. W zamian za kapsle – czyli walutę obowiązującą w Fallout 76 – zasadzają się na wybranego gracza. Zabójcy stosują przeróżne metody – od „klasycznych” egzekucji konwencjonalną bronią aż po nieco bardziej wysmakowane. Po zwycięstwie zwyczajowo udostępnia się całą scenę na Twitterze. Poniżej jedna z wielu udokumentowanych egzekucji:

Zobacz również: Fallout 76 – gracze uwięzieni w schronie. Po uwolnieniu się proszą Bethesdę o niebanowanie

Warto zaznaczyć, że znalezienie swojego celu nie jest prostą rzeczą i czasem wymaga wiele czasu na wykonanie danego zadania. Serwery mają ograniczoną liczbę osób, nie przenosimy się też gdzie indziej, kiedy tylko chcemy. Jako że zazwyczaj zabójca nie zna swojego celu, musi nieraz całe tygodnie zbierać informacje z innych źródeł. A gdy już odnajduje ofiarę, nierzadko drogą podstępu, np. pod pretekstem posiadania ciekawego towaru na sprzedaż po okazyjnej cenie.

Źródło: Polygon / Ilustracja wprowadzenia: banner z gry Fallout 3

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?