TOP 10 – Nie tylko Draco Malfoy! Najlepsze filmy z Tomem Feltonem!

Najbardziej znamy go z roli szkolnego przeciwnika samego Harry’ego Pottera. A przecież Tom Felton – który obchodzi dziś urodziny – ma za sobą szereg różnych innych występów, tylko nie są one oczywiście tak bardzo znane. Tym bardziej warto rzucić oko na nasz ranking. Zapraszamy!

Zobacz również: TOP 10 – Najlepsze filmy z Robertem De Niro


10. Zjawy

Na początek drugi plan w horrorze z filmowym Zimowym Żołnierzem. Historia pary studentów, Kelly (Greene) i Bena (Stan), którzy po nieudanym uniwersyteckim eksperymencie parapsychologicznym stają się ofiarami tajemniczego, nadprzyrodzonego bytu. Koszmarna zjawa karmi się ich strachem i nie ma przed nią ucieczki. Ich ostatnią nadzieją jest specjalista w dziedzinie zjawisk nadprzyrodzonych (Felton), ale nawet z jego pomocą może być już za późno na ratunek…

9. Message from the King

Felton grał także u boku ś.p. Chadwicka Bosemana. Zdesperowany mężczyzna przybywa z Kapsztadu do Los Angeles, by pomścić swoją siostrę. Wkrótce przenika do powiązanego świata przestępców i elit.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?