Hellboy na zdjęciu w magazynie EMPIRE! David Harbour o swoim wkładzie w rolę

Biorąc pod uwagę szumne zapowiedzi o rzekomym podobieństwie do mrocznego komiksowego pierwowzoru i przeczące temu wszystkiemu ostatnie materiały wideo, ciężko powiedzieć, czego naprawdę możemy się spodziewać po nowej wersji Hellboya.

Tymczasem odgrywający tytułową postać David Harbour zapewnia, że na pewno nie będzie powtarzał pracy swojego poprzednika.

[Perlman] zrobić coś niezwykłego w swoich filmach i nie mam zamiaru imitował jego stylu. W naszym filmie Hellboy jest młodszy i bardziej nieokrzesany. Bliżej mu do nastolatka. Wciąż jeszcze zastanawia się, czy jest dobry, czy nie.

Poniżej zaś zdjęcie Hellboya prosto z magazynu EMPIRE:

Hellboy

Fot. EMPIRE

Zobacz również: Hugh Jackman i Patrick Stewart z rekordem Guinnessa za najdłuższy staż w filmach Marvela!

Hellboy to produkcja, która na nowo ukaże historię powstania Hellboya. Film nie będzie miał nic wspólnego z poprzednimi odsłonami i odświeży spojrzenie na tę postać, przy której pojawi się również Krwawa Królowa.  Jak dotąd nie opublikowano żadnych materiałów promujących ten projekt.

Reżyserem jest Neil Marshall, a twórcami scenariusza są Andrew Cosby, Christopher Golden i twórca komiksowej postaci, Mike Mignola. W obsadzie znaleźli się: David Harbour, Ian McShane, Penelope Mitchell, Sasha Lane, Daniel Dae Kim i Milla Jovovich.

Hellboy zadebiutuje w amerykańskich kinach 12 kwietnia 2019 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?