Wildlife – kres rodziny z oczu nastolatka! Nowy zwiastun reżyserskiego debiutu Paula Dano!

W sieci zadebiutował nowy zwiastun reżyserskiego debiutu Paula Dano pt. Wildlife, który ukazuje rozpad rodziny na tle Ameryki lat 60. XX wieku. Zapraszam do oglądania!

Zobacz również: The Beach Bum – takiego Matthew McConaughey’a jeszcze nie widzieliście! Pierwszy zwiastun!

Obraz powstał na podstawie powieści Richarda Forda. A więc Carey Mulligan dostarcza widzom jedną z jej najznamienitszych kreacji aktorskich, wcielając się w Jeanette, czyli skomplikowaną kobietę, która swoim zachowaniem i światopoglądem staje w opozycji do tradycyjnych wartości i oczekiwań związanych z rodziną nuklearną charakterystyczną dla lat 60. XX wieku. czternastoletni Joe odegrany przez debiutanta – Eda Oxenboulda jest jedynym dzieckiem wspomnianej bohaterki i jej męża – Jerry’ego – w jego roli występuje wszechstronnie uzdolniony Jake Gyllenhaal. Rodzina złożona z gospodyni domowej i zawodowca golfowego, mieszka w małym miasteczku w stanie Montana lat 60. XX wieku. Niedaleko, wymykający się spod kontroli pożar lasu szybko zbliża się do kanadyjskiej granicy. W związku z tym Jerry traci swoją pracę i poczucie celu, czego następstwem jest dołączenie do osób zwalczających ogień. Tym samym zostawia żonę i syna, którzy od teraz muszą sobie radzić sobie sami.

Film ukaże oczami nastolatka powolny rozpad małżeństwa jego rodziców. Scenariusz sporządzili Dano i Zoe Kazan. W obsadzie dramatu znajdują się również Bill Camp. Wildlife zadebiutuje w polskich kinach 7 grudnia 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – M2 Films

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?