Bad Boys for Life – Jacob Scipio i Paola Nuñez dołączają do obsady filmu!

Jacob Scipio i Paola Nuñez dołączyli właśnie do Willa Smitha oraz Martina Lawrence’a w wysoce oczekiwanym filmie pt. Bad Boys for Life. Informację podał potal Deadline. Scipio wcieli się w głównego antagonistę obrazu, podczas gdy Nuñez zapewniła sobie znaczącą, drugoplanową rolę.

Bad Boys for Life

Fot.: Columbia Pictures

Zobacz również: X-Men: Mroczna Phoenix – międzynarodowy zwiastun!

Bad Boys for Life skupi się elitarnej jednostce policyjnej próbującej położyć kres działalności Armando Armasa (Scipio), głowy znaczącego kartelu narkotykowego. Wspomniana postać to bezwzględny zabójca, cechujący się ogromnym okrucieństwem. Nuñez wcieli się w Ritę, twardą i zarazem zabawną pani psycholog, która zostanie nową szefową ugrupowania AMMO. Warto tutaj dodać, że bohaterka to również była dziewczyna Mike’a.

Scipio i Nuñez dołączyli zatem do ogłoszonych poprzednio Vanessy Hudgens, Alexandra Ludwiga i Charlesa Meltona, którzy tworzą modernistyczną, wysoce wyspecjalizowaną jednostkę policyjną rywalizującą ze starą szkołą tytułowych Bad Boys.

Oficjalnie, szczegóły na temat fabuły powstającego widowiska są trzymane pod ścisłą tajemnicą. Jednakże możemy liczyć na to, że co nieco informacji wpadnie do sieci, gdy już ruszy produkcja dzieła. Będzie mieć to miejsce w przyszłym miesiącu. Premiera filmu przewidywana jest na 17 stycznia 2020 roku.

Pierwsze dwie części filmu wyreżyserował Michael Bay. Najnowszą odsłonę serii nakręcą Adil El Arbi i Bilall Fallah na podstawie scenariusza Petera Craiga, Joe’a Carnahana i Chrisa Bremmera.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Columbia Pictures

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?