Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Cinema City

Bambi jako okrutny morderca? Pierwszy zwiastun Bambi: The Reckoning

Autor: Konrad Stawiński
3 kwietnia 2024
Bambi jako okrutny morderca? Pierwszy zwiastun Bambi: The Reckoning

Do tej pory Bambi był symbolem niewinnego zwierzęcia. Teraz zobaczymy go jako bezwzględnego drapieżnika. W sieci zadebiutowała pierwsza zapowiedź brytyjskiego horroru Bambi: The Reckoning. Jest to kolejny film z uniwersum Poohniverse.

Poohniverse nabiera tempa. Po komplementach dla drugiej części slashera Puchatek: Krew i miód, zapowiedzi trzeciej części filmu o zabójczej ekipie ze Stumilowego Lasu oraz ogłoszeniu całkiem nowego uniwersum filmowego, w którego skład wchodzić będą horrory o zabójczych wersjach kultowych postaci z bajek, nadszedł czas na premierowy zwiastun kolejnej odsłony franczyzy. Jest nim produkcja Bambi: The Reckoning, która pokaże odmienną interpretację jelonka znanego z austriackiej książki czy animacji Disneya.

Bambi: The Reckoning - zwiastun horroru

W opublikowanej przez Umbrella Entertainment minutowej zapowiedzi horroru o zabójczym jelonku Bambi zobaczyć można zarówno ponurą rozmowę kłusowników o polowaniu na jelenia, ale i nocny atak tytułowego zwierzaka na kilkutonowe auto, dzięki czemu otrzymaliśmy pierwszy wgląd w wizerunek morderczego leśnego zwierzaka.

Bambi; The Reckoning - opis fabuły

Jak czytamy w oficjalnym opisie, w filmie śledzić będziemy losy Xany i jej syna Benjiego, którzy po wypadku samochodowym będą ścigani przez okrutną maszynę do zabijania – jelenia Bambiego.

Obsada i twórcy

Główne role w horrorze otrzymali Roxanne McKee i Tom Mulheron. Za reżyserię odpowiada Dan Allen. Scenariusz filmu opartego o książkę Bambi. Opowieść leśną autorstwa Felixa Saltena przygotował Rhys Warrington.

Kiedy premiera?

Dokładna data premiery Bambi: The Reckoning w Polsce i na świecie nie została jeszcze ujawniona. Według dotychczasowych zapowiedzi producentów horror ma wejść do kin w 2024 roku.

Poohniverse

Puchatkowersum oficjalnie rozpoczął zeszłoroczny horror Puchatek: Krew i miód, którego sequel zadebiutuje w pierwszym tygodniu wiosny w USA (26 marca), a w Polsce pod koniec maja. Nie będą to jedyne tegoroczne horrory należące do uniwersum. W najbliższych miesiącach na ekranach mają zadebiutować dodatkowe trzy filmy należące do Poohniverse.  Solowe produkcje otrzymają jelonek Bambi, Piotruś Pan i Pinokio -  „Bambi: The Reckoning”, „Peter Pan’s Neverland Nightmare” i „Pinocchio Unstrung”. Ponadto ogłoszono, że w 2025 roku pojawi się finałowy crossover - Poohniverse: Monsters Assemble. W Poohniverse zobaczymy mordercze wersje takich postaci z bajek jak: Bambi, Dzwoneczek, Pinokio, Piotruś Pan, Szalony Kapelusznik, Śpiąca Królewna oraz ekipę ze Stumilowego Lasu – Puchatka, Tygryska czy Prosiaczka.

Więcej o niszczącym dzieciństwo uniwersum na Movies Room:

Źródło: yt.com / ilustracja wprowadzenia: kolaż-mat.prasowe

Chcesz nas wesprzeć i być na bieżąco? Obserwuj Movies Room w google news!

Konrad Stawiński

Zastępca Redaktora Naczelnego
Konrad Stawiński

Kontakt: [email protected] Twitter: @KonStar18

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.