Inferno – twórca Dystryktu 9 stworzy film z Taylorem Kitschem

Neill Blomkamp powraca z nowym, interesująco zapowiadającym się projektem.

Inferno ma być thrillerem SF opowiadającym o policjancie (Taylor Kitsch), który został wezwanie do pozornie rutynowego śledztwa w Nowym Meksyku. Szybko jednak okaże się, że przyjdzie mu nawiązać kontakt z istotami pozaziemskimi. Na jego trop wpadnie bestia, która będzie chciała pozbyć się jedynego świadka zbrodni. Dotychczasowe pojęcie o wszechświecie naszego bohatera ma zostać poddane przewartościowaniu.

Inferno

kadr z serialu Detektyw

Zobacz również: Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie – John Boyega prezentuje nowe zdjęcie swojej postaci. Nowy baner promocyjny

Inferno wydaje się być kolejną wariacją związaną z kontaktem z obcymi, przywodzącą na myśl pewne motywy z Dystryktu 9. W przyszłym roku rozpoczną się zdjęcia do filmu. O orientacyjnej dacie premiery póki co nie wiadomo.

Źródło: Variety / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?