Nowi Mutanci – Poprawiono błąd w wersji Blu-Ray

Nowi mutanci mieli zasadniczy błąd w napisach końcowych. Chodzi o jednego z twórców, ale na szczęście został on poprawiony w wersji na Blu-Ray i Digital Marvel Comics.

Ostatni film o mutantach spod skrzydeł Fox był pierwszym dużym tworem, gdy kina zaczęły się na nowo otwierać, niestety wiele osób było rozczarowanych najnowszą adaptacją komiksów Marvela. Dodatkowo rozczarowany był współtwórca Bob McLeod z ważniejszego powodu.

Twórca komiksu o Nowych Mutantach, był wściekły, że został źle zapisany w końcowych napisach.

Nazywany „Bobem Mcleodem”, nie potrafił przeliterować swojego imienia i nazwiska, podczas przypisywania mu zasług w filmie.

Nie zadali sobie nawet trudu, by sprawdzić pisownię mojego imienia w ciągu ostatnich trzech lat. I nie da się tego naprawić. To pozostanie w filmie na zawsze.

Zobacz  także: Katie Cassidy zdradza jaką komiksową postać chciałaby zagrać!

Okazuje się, że tak nie będzie!

Wydanie na Blu-Ray i Digital posiada poprawioną wersje filmu, gdzie zobaczymy podziękowania dla Chrisa Claremonta, Billa Sienkiewicza i Boba McLeoda. Miejmy nadzieję, że ktoś go o tym fakcie uświadomi.

Niestety żywot uniwersum Fox skończył się z filmem Nowi Mutanci, wydanym 28 sierpnia 2020 roku, gdyż firma Marvel Studios wykupiła prawa do X-Men. Kolejnych przygód Profesora Charles’a Xaviera i jego podopiecznych możemy spodziewać się w świecie Marvel Cinematic Universe.


Źródło: comicbookmovie, ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Nowi Mutanci

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?