The Elder Scrolls Online: Summerset – kolejny rozdział w dziejach Tamriel!

Niedawno wyszedł nowy rozdział do TES Online. Jego akcja bierze miejsce w ojczyźnie Altmerów. Czego możemy się spodziewać? Jakież to znowu sekrety odkryje przed nami świat Tamriel?

To już drugi rozdział rozszerzający zawartość The Elder Scrolls: Online. Tym razem rzecz dzieje się w kolebce elfów wysokiego rodu – na Wyspach Summerset. Trzeba przyznać – deweloperzy bardzo sumiennie podeszli do zaprojektowania fabuły, zarówno od strony nowych wątków jak i kontynuacji tych, na które mogliśmy trafić w poprzednich przygodach heroicznej tułaczki po Tamriel. Jednak co tu dużo pisać – sprawdźcie sami!

Oficjalny zwiastun The Elder Scrolls Online: Summerset

Zobacz również: H1Z1: Battle Royale – spory sukces bety na PlayStation 4

Jeśli chodzi o świeżości – w nowej części gry napotkamy wątek dotyczący skrajnie ksenofobicznych nastrojów ze strony Altmerów (co nie powinno nadzwyczajnie dziwić, zważywszy na fakt, że ta rasa bardzo często epatowała poczuciem wyższości i głębokim egotyzmem). Jest to zdeterminowane faktem, że Królowa Ayrenn otworzyła granice Alinoru, co nie spodobało się wielu jej rodakom. Ponadto w głębinach pod wyspami czyha starożytne zło, któremu stawić czoła mogą tylko najdzielniejsi. Warto również wspomnieć o Clavicusie Złośliwym i jego (nie)wiernym Barbasie, których ujrzeć możemy na trailerze, a także o Zakonie Psijic – znanym chociażby ze Skyrima – który odegra niemałą rolę i wreszcie – w obliczu nie lada niebezpieczeństwa – przestanie być tak hermetyczną kastą, za jaką miano go wcześniej.

Źródło: YouTube – BethesdaSoftworksUK/ ilustracja: materiały promocyjne

Redaktor

Mały, szary człowiek. Tak podsumowałby go pewnie Adam Ostrowski. Albo też "bardzo dziwny, zaczarowany chłopiec" jak zrobiłby to Nat King Cole. Niepoprawny politycznie obserwator współczesności - świata, kina, książek i gier wideo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?