Powstanie nowy Mortal Kombat bez Kunga Lao i Reptile’a?

Ojej, to się teraz zrobiło zamieszanie… Jose Edurado Garza Escudero, znany lepiej jako Lalo Garza (hiszpańskojęzyczny aktor specjalizujący się w podkładaniu głosów), całkiem niedawno zbyt wylewnie rozpisał się na portalu społecznościowym Twitter. Jego wypowiedź doprowadziła do licznych spekulacji oraz prawdopodobnie ujawnienia prac NetherRealm Studios nad nową odsłoną kultowej serii bijatyk opatrzonych szyldem Mortal Kombat!

Zobacz również: Euro Truck Simulator 2 – data premiery nowego dodatku oraz zwiastun!

Jak do tej pory do w sieci było cicho na temat jakiegokolwiek, potencjalnej kontynuacji serii. Żadnych, nawet najmniejszych plotek. Jednakże, biorąc pod uwagę specyfikę pracy wspomnianego we wstępie studia, nowa odsłona Mortal Kombat w przyszłym roku raczej nie powinna wzbudzać zaskoczenia. Warto tutaj dodać, że NetherRealm Studios w przeciągu ostatnich lat stworzyło dwie, wysokiej klasy bijatyki. Są nimi dziesiąta część kultowego Mortal Kombat i  druga odsłona Injustice.

Autorem przecieku na temat jedenastej odsłony legendarnej serii jest Jose Edurado Garza Escudero. Aktor miał podłożyć głosy za dwie postacie z Mortal Kombat. Są nimi Kung Lao i Reptile. Poniżej wpis nadmienionego aktora.

Eh, muszę chyba nareszcie oświadczyć, iż panowie z @PINKNOISEloc postanowili usunąć z gry #MortalKombatXI bohaterów, którym miałem użyczyć głosu. Przykro mi, że tak ambitna firma, mające tyle pomysłów, skończyła podejmując wybory nie tylko wymierzone we mnie, ale i Was, drodzy gracze. Papa, Kung Lao i Reptile.

Aktor oczywiście po opublikowaniu powyższego posta próbował się dość nieudolnie tłumaczyć. Stwierdził, iż nie wie, czy powstaje jakikolwiek projekt związany z Mortal Kombat. Chciał podobno przekazać, że nie został zaangażowany do żadnych potencjach prac dubbingowych dotyczących tej marki. Ponadto dodał, iż postacie pojawiają się i odchodzą raz na zawsze. Co Wy o tym wszystkim myślicie? Dajcie znać w komentarzach! Poniżej oryginalne posty aktora.

Źródło: IGN.com / Ilustracja wprowadzenia – NetherRealm Studios

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?