Arizona – zwiastun mrocznej komedii z udziałem Danny’ego McBride’a!

Wytwórnia RLJE Films opublikowała pierwszy zwiastun filmu Arizona, który jest mroczną komedią z udziałem Danny’ego McBride’a.

Zobacz również: Mulan – pierwsze zdjęcie z planu produkcji! Nowe gwiazdy w obsadzie!

Rosemarie DeWitt wciela się w Cassie, a więc agentkę nieruchomości oraz samotną matką z trudem wiążącą koniec z końcem podczas mieszkaniowego kryzysu, mającego miejsce w 2009 roku. Niestety problemy bohaterki szybko osiągają status krytycznych, gdy niezadowolony klient, Sonny (Danny McBride) gwałtownie konfrontuje się z jej szefem, czego wynikiem jest porwanie niczego nie spodziewającej się protagonistki. Napastnik podejmuje mnóstwo złych i krwawych decyzji, w związku z czym cała sytuacja szybko wymyka się spod kontroli.

Arizona miała swoją premierę podczas tegorocznego Festiwalu Filmowego w Sundance. Obraz to reżyserski debiut Jonathana Watsona. Scenariusz sporządził Luke Del Tredici. Warto tutaj dodać, że w obsadzie produkcji znajdują się również: Luke Wilson, Elizabeth Gillies, Kaitlin Olson i David Alan Grier.

Arizona pojawi się w amerykańskich kinach już 24 sierpnia.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – RLJE Films

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?