Halle Berry reżyserką filmu o MMA

Halle Berry, znana z filmów Atlas Chmur czy Połączenie, zdecydowanie nie zwalnia tempa.  Aktualnie pracująca na planie Johna Wicka 3 aktorka ogłosiła, że wyreżyseruje dramat Bruised.

Fabuła filmu skupi się na losach zawodniczki MMA Jackie, której kariera sportowa coraz bardziej podupada. Niespodziewanie w jej życiu pojawia się 6-letni syn. Przed laty Jackie porzuciła go, aby całkowicie poświecić się dla sportu. Przed zawodniczką pojawia się nie lada wyzwanie. Musi wrócić  do swojej szczytowej formy i zarazem połączyć to z macierzyństwem, które okaże się trudnym zadaniem. W postać głównej bohaterki wcieli się Halle Berry, łącząca tym razem aktorstwo z reżyserstwem.

Fot: Emma Mcintyre/ Getty Images for Turner

Zobacz również: Insatiable – powstanie 2. sezon serialu Netflixa

Czy aktorka sprawdzi się w nowej dla niej roli? Przekonamy się już niedługo, chociaż data premiery nie jest jeszcze znana. Scenariuszem zajmie się Michelle Rosenfarb, która znana jest z Sweet Surrender z 2011 roku. Producentem filmu jest m.in. Basil Iwanyk, współpracujący z aktorką na planie John Wick 3.  Film z Keanu Reeves w kinach zobaczymy 16 maja 2019 roku. jest jedną z najbardziej oczekiwanych premier przyszłego roku. Główny bohater będzie zmuszony uciekać przed płatnymi mordercami i zabójcami nasłanymi przez asasynów. Produkcję ponownie reżyseruje Chad Stahelski.

Źródło: Deadline/ Ilustracja wprowadzenia: Neilson Barnard. Getty Images

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?