Advertisement

Jak romantycznie! – Rebel Wilson prosi do tańca w akompaniamencie utworu Whitney Houston! Nowy klip z filmu!

Wytwórnia Warner Bros. Pictures opublikowała niedawno zabawny fragment swojej nowej komedii zatytułowanej Jak romantycznie! W udostępnionym poniżej klipie możecie podziwiać gwiazdę widowiska – Rebel Wilson, a także Adama Devine’a i Priyankę Choprę Jonas śpiewających i tańczących do legendarnego utworu Whitney Houston, a mowa tutaj o piosence I Wanna Dance With Somebody. Serdecznie zapraszam do oglądania.

Zobacz również: The Trench – powstanie spin off Aquamana!

W obsadzie znajdują się m.in.: Rebel Wilson, Liam Hemsworth, Adam Devine i Priyanka Chopra. Z kolei reżyserią komedii romantycznej zajął się Todd Strauss-Schulson.

Nowojorska pani architekt o iemieniu Natalie (Wilson) pracuje ciężko całymi dniami, licząc na to, iż w końcu zostanie doceniona przez swoje szefostwo. Niestety bohaterka traktowana jest bardziej jako służąca od przynoszenia kawy i ciepłych bułeczek, niż prawdziwa specjalistka, której można by powierzyć zaprojektowanie wieżowca. A gdyby tego wszystkiego było mało, Natalie, będącą ogromną cyniczką, jeśli chodzi o sprawy związane z miłością, po nieoczekiwanym spotkaniu z rabusiem i utracie przytomności, budzi się w idealnym świecie komedii romantycznej! Tak własnie urzeczywistnia się najgorszych z możliwych koszmarów niespełnionej pani architekt.

Hemsworth wciela się w Blake’a, czyli przystojnego klienta. Adam Devine odgrywa najlepszego przyjaciela Wilson – Josha. A Priyanka Chopra pojawia się w obrazie jako instruktorka jogi – Isabella.

Scenarzystami filmu Jak romantycznie! są: Erin Cardillo, Dana Fox, Katie Silberman i Paula Pell. Amerykańska premiera obrazu odbędzie się 13 lutego 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Warner Bros.

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?