Operation Finale – Oscar Isaac poluje na nazistę w nowym zwiastunie filmu!

Wytwórnia MGM opublikowała pierwszy zwiastun filmu pt. Operation Finale, który jest historycznym thrillerem. Jego gwiazdami zostali Oscar Isaac i Ben Kingsley. Serdecznie zapraszam do oglądania!

Opis filmu Operation Finale: Dramat przedstawi polowanie na nazistowskiego zbrodniarza wojennego – Adolfa Eichmanna i jego schwytanie. Obraz został więc osadzony w Argentynie lat 60. XX wieku. Oscar Isaac wcieli się w Petera Malkina, członka Mossadu i kierownika grupy izraelskich szpiegów, którzy ostatecznie pochwycili niebezpiecznego zbiega. Eichmann zamordował siostrę wspomnianego specjalisty oraz jej dzieci, jak również odpowiadał za transport Żydów do obozów koncentracyjnych ulokowanych w całej Europie. Kryminalista zbiegł do Austrii, a potem udał się do Argentyny.

Zobacz również: Voltron Legendary Defender – zwiastun 6. sezonu!

Scenarzystą Operation Finale jest Matthew Orton. Reżyserią obrazu zajął się z kolei Chris Weitz. W obsadzie produkcji widnieją nazwiska następujących osób: Lior Raz, Melanie Laurent, Nick Kroll, Joe Alwyn, Haley Lu Richardson, Michael Aronov, Ohad Knoller, Greg Hill, Torben Liebrecht, Mike Hernandez, Greta Scacchi i Pêpê Rapazote.

Operation Finale pojawi się w amerykańskich kinach już 14 września 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – MGM

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?