Advertisement

Searching – zobacz, jak kręcono nowatorski thriller z udziałem Johna Cho!

W sieci powił się naprawdę warty zobaczenia materiał zza kulis nowego obrazu wytwórni Sony Pictures, którym jest thriller Searching. Gwiazdą filmu został John Cho. W materiale twórcy ukazują nowe sposoby rozmowy kina z widzem oraz nietuzinkowe pomysły na wyreżyserowanie omawianego projektu!

Zobacz również: Predator – nowy spot filmu o kosmicznym łowcy!

Po zaginięciu szesnastoletniej córki Davida Kima (John Cho), rozpoczyna się miejscowe dochodzenia, w związku z czym do sprawy zostaje przypisany detektyw. Jednakże po upłynięciu 37 godzin bezowocnych poszukiwań, bohater decyduje się odnaleźć córkę poprzez jej własny, osobisty laptop. W tym nowoczesnym thrillerze traktującym o współczesnej technologii, David musi prześledzić wirtualne ślady swojej córki, a co za tym odnaleźć ją, zanim będzie za późno.

Reżyserem obrazu jest Aneesh Chaganty, który razem ze Sevem Ohanianem sporządził scenariusz. Produkcją z kolei zajęli się Timur Bekmambetov, Adam Sigman, Natalie Qasabian oraz drugi z rzeczonych powyżej twórców. W obsadzie obrazu znajdują się również: Debra Messing, Joseph Lee i Michelle La.

Searching zadebiutuje w polskich kinach już 28 września 2018 roku.

Źródło: ComingSoon,net / Ilustracja wprowadzenia – Sony Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?