What Men Want – nowy zwiastun filmu!

Wytwórnia Paramount Pictures opublikowała nowy zwiastun filmu pt. What Men Want. Serdecznie zapraszam do oglądania. Podzielcie się z nami swoimi opiniami na temat nadchodzącego filmu w komentarzach!

Zobacz również: Stan & Ollie – nowy zwiastun!

What Men Want to swego rodzaju odwrócona wersja znanego na świecie dzieła Nancy Meyers. Chodzi tutaj o film zatytułowany Czego pragną kobiety, który został wydany w 2000 roku. Bohaterem komedii był pewien kierownik reklamy. Na drodze wypadku, otrzymał on moc pozwalającą mu odczytywać kobiece myśli. W nadchodzącym wielkimi krokami remake’u Taraji P. Henson wciela się w agentkę sportową, która została odizolowana przez pracujących z nią mężczyzn. Kobieta nie otrzymuje więc należnego jej awansu i zdenerwowana wykrzykuje: Czego jeszcze potrzebuje, aby zaistnieć w męskim świecie!? Po czym otrzymuje specyficzny dar – możliwość słyszenia myśli przeciwnej płci. W związku z powyższym bohaterka postanawia wykorzystać nową zdolność w wyścigu z mężczyznami, na którego mecie, czeka podpisany kontrakt z supergwiazdą NBA! Jednakże, czy w całej tej walce o szacunek nie zniszczy sobie relacji z przyjaciółmi oraz potencjalną miłością życia?

W obsadzie produkcji znajdują się również: Wendi McLendon-Covey , Tracy Morgan, Aldis Hodge, Richard Roundtree, Josh Brener, Tamala Jones, Phoebe Robinson, Max Greenfield, Jason Jones, Brian Bosworth, Chris Witaske , Pete Davidson i Erykah Badu.

Oryginalny film Nancy Meyers mógł się poszczycić następującymi gwiazdami: Mel Gibson, Marisa Tomei, Alan Alda, Logan Lerman, Bette Midler i Sarah Paulson. Produkcja szybko stała się globalną sensacją. Zarobiła ponad 374 milionów dolarów! Warto dodać, ze film Czego pragną kobiety jest najbardziej dochodowym obrazem w karierze Meyers.

What Men Want wyreżyserował Adam Shankman. Premiera obrazu odbędzie się w amerykańskich kinach już 8 lutego 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Paramount Pictures 

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?