Gra o tron – petycja o nakręcenie remake’u 8. sezonu przekroczyła milion podpisów!

Od trzeciego epizodu finałowego sezonu Gry o tron widzowie – a przynajmniej bardzo duża ich część – są coraz bardziej rozczarowani poziomem ostatniego rozdziału serialu. Część z nich postanowiła wyrazić to w bardziej konkretny sposób – poprzez petycję.

A doszło do tego po bodaj najbardziej kontrowersyjnym odcinku, czyli poprzedzającym ten, który obejrzymy za kilkanaście godzin. Treść petycji jest następująca:

David Benioff i D.B. Weiss udowodnili, że są żałośnie niekompetentnymi scenarzystami, kiedy nie posiadają materiałów źródłowych (książek), na których mogą się oprzeć. Ten serial zasługuje na finał, który ma sens.

Sam fakt powstania takowej petycji nie jest bynajmniej niczym niespotykanym – starczy wspomnieć chociażby podobną sytuację w przypadku krytyki Ostatniego Jedi – jednak ta konkretna w ciągu ubiegłej nocy przekroczyła milion podpisów.

Zapewne żądania o nakręcenie ostatniej serii nie będą miały wielkiego przełożenia na rzeczywistość – szczególnie zważywszy na bądź co bądź rekordową oglądalność – jednak stanowią dość mocne odzwierciedlenie nastrojów tych, którzy czekali na zwieńczenie sagi. Na stronę z petycją możecie wejść TUTAJ.

Zobacz również: Gra o tron – oto zdjęcia z finałowego epizodu 8. sezonu

Finałowy sezon Gry o Tron, który zadebiutował w Polsce 15 kwietnia, liczyć będzie 6 odcinków, które pojawiać się będą co tydzień na antenie HBO.  Premiery odbywają się w poniedziałki o godzinie 3:00 w nocy oraz o 20:10. Wszystkie poprzednie sezony dostępne są na platformie HBO GO.

Źródło: change.org / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Gra o tron

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?