Advertisement
Advertisement

mother! – nowy fragment filmu z udziałem Javiera Bardema!

Wytwórnia Paramount Pictures opublikowała nowy fragment filmu mother! Jest to najnowsze dzieło reżysera i scenarzysty, Darrena Aronofsky’ego (Requiem dla snuNoe: Wybrany przez Boga). Klip znajdziecie poniżej. Jego bohaterami są: zwyciężczyni Oscara – Jennifer Lawrence (Poradnik pozytywnego myśleniaAmerican Hustle) oraz Javier Bardem (To nie jest kraj dla starych ludziSkyfall). Jak Wam się podoba?

https://www.youtube.com/watch?v=IWR739xA8Fo

Zobacz również: Bodied – zwiastun rapowego filmu od Eminema!

Mimo iż film nie posiada jeszcze oficjalnego opisu, to krążą pogłoski, że produkcja skupi się na parze, której relacja zostanie poddana poważnym próbom podczas przyjazdu nieoczekiwanych gości. Podobno omawiane dzieło zostało delikatnie zainspirowane głośną produkcją znaną w Polsce jako Dziecko Rosemary.

Oprócz rzeczonych powyżej gwiazd w imponującej obsadzie mother! znajdują się również następujące osoby: Michelle Pfeiffer (Co kryje prawdaMroczne cienie), Ed Harris (Snowpiercer: Arka przyszłościPiękny umysł), Domhnall Gleeson (Ex MachinaGwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy) i Brian Gleeson (Królewna Śnieżka i ŁowcaAssassin’s Creed).

Aronofsky pełni przy omawianym obrazie aż trzy funkcje. Jest reżyserem, scenarzystą oraz producentem! W ostatniej z funkcji wspomagają go Scott Franklin i Ari Handel. Polska premiera mother! została zaplanowana na 3 listopada 2017 roku.

Źródło: ComingSoom.net / Ilustracja wprowadzenia – Paramount Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?