Aquaman będzie inny od wszystkich filmów o superbohaterach!

O filmowym Aquamanie dalej wiemy niewiele. Reżyser James Wan, znany z takich produkcji jak Piła, Obecność czy bardzo kasowi Szybcy i Wściekli 7 udowodnił niejednokrotnie swoją wszechstronność. W rozmowie z Cinema Blend, Wan był bardzo podekscytowany mówiąc o tradycji czarnych charakterów ze świata Aquamana mówiąc o tym, że film będzie różnił się pod wieloma aspektami od dotychczasowych produkcji o superbohaterach. 

Jest tak wiele filmów superbohaterach. Nie pracowałem przy tego typu produkcjach, aż nie pojawiła się szansa zrealizowania Aquamana, w którego świecie jest coś unikatowego!  To prawdziwy powód dla którego robimy ten film dopiero teraz i nie chodzi tu o technologię, która nigdy nie pozwoliłaby nam zająć się czymś aż tak skomplikowanym. Czuje, że ta produkcja to coś zupełnie innego, jestem bardzo podekscytowany – powiedział Wan

Potwory z Rowu

Zobacz również: J.K. Simmons zostanie nowym Komisarzem Gordonem w filmowym świecie DC Comics!

Poza Jasonem Mamoą w obsadzie zobaczymy również Amber Heard jako królową Merę. Premiera filmu zaplanowana jest na 26 lipca 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?