Gliniarz z Beverly Hills – Adil El Arbi i Bilall Fallah nowymi reżyserami filmu!

Deadline niedawno poinformował, że wytwórnia Paramount Pictures oddała stery nad czwartą częścią Gliniarza z Beverly Hills belgijskim reżyserom. Są nimi Adil El Arbi i Bilall Fallah. Twórcy nakręcili dwa thrillery – Image i Black, z czego ten drugi zdobył nagrodę w sekcji Odkrycia na odbywającym się w 2015 roku Festiwalu Filmowym w Toronto.

Widocznie wspomnianemu studiu musiał niezmiernie przypaść do gustu obraz Black i bardzo miło było im usłyszeć, że dla rzeczonej dwójki pierwsza odsłona Gliniarza z Beverly Hills jest produkcją przełomową. W związku z tym Paramount Pictures zdecydował się tchnąć nieco młodzieńczego entuzjazmu do niemal konającego już projektu, który ciągnął się i rozwijał przez lata pod wodzą poprzedniego reżysera – Bretta Ratnera.

Gliniarz z Beverly Hills

Zobacz również: Indiana Jones 5 – obietnica Spielberga dla fanów! [SPOILER]

Z kolei ostatnia wypowiedź Eddiego Murphy’ego na temat czwartej części Gliniarza z Beverly Hills miała miejsce w styczniu i z jej tonu można było wywnioskować, że aktor nie jest, delikatnie mówiąc, zadowolony z pracującej nad kontynuacją ekipy.

Nieee, oni wciąż próbują napisać dobry scenariusz. Nie nakręcę kolejnej odsłony, dopóki nie dostanę w swoje ręce dobrej historii. Przeczytałem kilka tekstów, które wskazuje, że potrafią zapełniać kartki, jednakże nie zrobię kiepskiego filmu. Obraz musi być dobry.

Realizacja produkcji miała początkowo ruszyć w Detroit zeszłej jesieni, a premiera przewidziana była na 25 marca tego roku, dopóki nie wystąpiły opóźnienia związane prawdopodobnie ze scenariuszem dzieła. Jerry Bruckheimer powrócił do filmu jako producent. Z kolei Josh Appelbaum i Andre Nemec (Wojownicze żółwie ninja) napisali aktualny szkic scenariusza.

Our office! #PATSER

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika MrFallah (@fallahbilall)

 

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?