Advertisement
Advertisement

Bracia Grimsby rozbrajają śmiechem w drugim zwiastunie produkcji!

Wytwórnia Sony Pictures opublikowała nowy zwiastun dla dorosłych filmu „Grimsby„. Znajdziecie go poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=J1WTpKQXRSY

Opis dystrybutora kina:

Nobby (Sacha Baron Cohen) to człowiek, który spełnił swoje marzenia. Posiada liczną i szczęśliwą rodzinę, składającą się z jedenastu dzieci i najpiękniejszej dziewczyny w całej Anglii Północnej. Brakuje mu tylko jednej rzeczy do szczęścia – zaginionego przed laty, jego małego brata, Sebastiana (Mark Strong). Bohater spędził ostatnie 28 lat na poszukiwaniach swojego krewnego po tym, jak obaj zostali rozdzieleni w dzieciństwie. Nobby za wszelką cenę pragnie na powrót złączyć własne życie z bratem, nie zdając sobie nawet sprawy, że Sebastian to najbardziej zabójczy agent MI6, który jest w trakcie demaskowania kulisów globalnego ataku terrorystycznego. Niestety przypadkowo oskarżony o niepopełnione przez niego zbrodnie tajniak, szybko uświadamia sobie, iż jeśli ma zamiar ocalić cały świat, to musi polegać na swoim bracie-idiocie.   

Grimsby” wyreżyserował Louis Leterrier („Iluzja”, „Starcie tytanów”, „Transporter”) na podstawie scenariusza autorstwa Sachy Barona Cohena i Phila Johnstona („Ralph Demolka”). W obrazie, oprócz wspomnianych w opisie aktorów, którzy wcielą się w tytułowych braci, wystąpią również: zwyciężczyni Oscara Penelope Cruz („Vicky Cristina Barcelona”, „Zoolander 2”) wraz z Islą Fisher („Iluzja”, „Rango”), Gabourey Sidibe („Hej, Skarbie”, „7 psychopatów”) i Rebel Wilson („Pitch Perfect”, „Sztanga i cash”).

Grimsby 2

 Źródło: ComingSoon.net

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?