Advertisement
Advertisement

Donald Trump zostanie usunięty z Kevina samego w Nowym Jorku? Macaulay Culkin wspiera petycję!

Kevin sam w Nowym Jorku to komedia z 1992 roku i kontynuacja filmu świątecznego Kevin sam w Domu. Macaulay Culkin, aktor wcielający się w tytułowego bohatera, wspiera na Twitterze fanów komedii, którzy domagają się usunięcia z produkcji występu Donalda Trumpa.

Okazuje się, że obecnie w Ameryce nie tylko żąda się usunięcia ze stanowiska ustępującego już z urzędu prezydenta Donalda Trumpa poprzez procedurę impeachmentu, ale również nawołuje się do usunięcia jego małej roli w popularnym filmie Kevin sam w Nowym Jorku. Jeszcze kiedy Amerykanin był biznesmenem, a nie politykiem, pojawił się w jednej scenie świątecznej komedii, w której to wskazywał drogę do hotelowego lobby głównemu bohaterowi. Okazuje się, że poziom napięcia politycznego konfliktu w Ameryce jest na tyle duży, że wielu osób nie może znieść obecności Trumpa w popularnym filmie. Przykładowo, jeden z użytkowników Twittera opublikował krótkie wideo, w którym można oglądać wspomnianą scenę z wymazanym komputerowo Trumpem. Viralowy materiał okazał się na tyle nośny, że w jednym z komentarzy pochwalił go sam Macaulay Culkin, pisząc „Brawo.”.

Na tym się aktywność gwiazdy Kevina samego w Domu na Twitterze nie zakończyła, gdyż poparł on również komentarz innego użytkownika, który rzucił żartobliwy pomysł stworzenia petycji żądającej cyfrowego zastąpienia Trumpa… 40-letnim Culkinem. Podobny pomysł można znaleźć w serwisie change.org, gdzie widnieje wniosek o podmienienie Trumpa na jego następcę, Joe Bidena.

Zobacz również: QUIZ: Jak dużo wiesz o filmie Kevin sam w domu?

Kevin sam w Nowym Jorku to film stworzony przez Chrisa Columbusa. Jak po latach wspominał reżyser, Trump wymusił swój udział w filmie, gdyż stanowiło to jeden z warunków nakręcenia scen w należącym do miliardera słynnym Hotelu Plaza.
W tej części Kevin McCallister przypadkowo trafia do Nowego Jorku, gdzie spotyka złodziei, którzy chcieli kiedyś obrabować jego dom. Obraz zarobił w kinach 359 milionów dolarów przy budżecie w wysokości 28 milionów dolarów.

Źródło: Twitter/ ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Kevin sam w Nowym Jorku

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?