Drunk Parents – Baldwin i Hayek jako pijani rodzice w nowym zwiastunie filmu!

Wytwórnia Vertical Entertainment opublikowała zwiastun nowej komedii w reżyserii Freda Wolfa pt. Drunk Parents. Obraz skupia się na rodzicach, próbujących za wszelką cenę ukryć swoje problemy finansowe przed własną córką i otoczeniem. Gwiazdami produkcji są Alec Baldwin i Salma Hayek. Film trafi najpierw do usługi DirectTV 21 marca, a dopiero potem do kin, co nastąpi 19 kwietnia.

Zobacz również: Alita: Battle Angel – bohatera próbuje przypomnieć sobie swoją skomplikowaną przeszłość w nowym fragmencie filmu!

Poznajcie Franka i Nancy Teagartenów. To bogata para mogąca pochwalić się pięknym domem oraz niesamowitym samochodem, których mógłby im pozazdrościć niejeden sąsiad. Bohaterowie z dumą podrzucają swoją córeczkę do college’u – to jej pierwszy dzień. Jednakże po wizycie komornika, która stawia parę w trudnej sytuacji, okazuje się, iż wspomniane na początku bogactwo Teagartenów jest tylko pozorne, a oni sami ledwo wiążą koniec z końcem. Zdeterminowani, aby zapewnić córce możliwość ukończenia, jak najlepszej szkoły średniej, prowadzą sprzedaż rzeczy używanych ze swojego domu. Każde takie przedsięwzięcie kończy się mocno zakrapianą alkoholem nocą i skacowanym porankiem z wyrzutami sumienia dotyczącymi ostatnich decyzji. To pomaga im przetrwać oraz chwilowo ukryć ich problemy przed sąsiadami… Jednakże nic nie tra wiecznie.

W filmie występują również: Jim Gaffigan, Joe Manganiello, Bridget Moynahan, Michelle Veintimilla i Ben Platt. Scenariusz sporządzili Fred Wolf i Peter Gaulke.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Vertical Entertainment

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ania pisze:

Jeden z najgorszych filmow jakie widzialam. Prawde mowiac nie widzialam calego bo po 30 minutach wyszlam z kina. Nie polecam.

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?