Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

James McAvoy przeraża w zwiastunie Speak No Evil. Remake duńskiego filmu Goście

Autor: Konrad Stawiński
12 kwietnia 2024
James McAvoy przeraża w zwiastunie Speak No Evil. Remake duńskiego filmu Goście

Blumhouse przedstawił zwiastun nowego horroru, który pojawi się w kinach w 2024 roku. Będzie to Speak No Evil, czyli remake nagradzanego duńskiego filmu Goście. Gwiazdą produkcji jest James McAvoy.

Duński film przedstawiał historię rodziny, która postanawia skorzystać z zaproszenia nowo poznanych znajomych i wyjeżdża do nich na wakacje. Na miejscu okazało się jednak, że gospodarze nie do końca są tymi, za których wcześniej się podawali.

Więcej o horrorach na Movies Room:

O czym będzie Speak No Evil?

Speak No Evil wydaje się być dosyć odtwórczym remake’iem z kosmetycznymi zmianami związanymi z przystosowaniem filmu do anglojęzycznych widzów. Oglądając sceny przedstawione w pierwszym zwiastunie amerykańskiej wersji Gości można zauważyć, że fabuła będzie identyczna, a część scen jest dokładnym odtworzeniem oryginalnej wersji. 

Jak można przeczytać w oficjalnym opisie, Speak No Evil opowie historię amerykańskiej rodziny, która postanawia spędzić weekend na idyllicznej brytyjskiej prowincji. Wymarzone wakacje szybko zmieniają się w psychologiczny koszmar, gdy poznana na wycieczce angielska rodzina pokaże swoje nowe oblicze.

Obsada i twórcy

W obsadzie produkcji znaleźli się James McAvoy, Mackenzie Davis, Scoot McNairy, Alix West Lefler, Aisling Franciosi i Daniel Hough.

Za reżyserię i scenariusz odpowiada James Watkins, czyli weteran kina grozy. Angielski filmowiec na swoim koncie ma takie horrory jak Eden czy Kobieta w czerni. Stworzył również film akcji Dzień Bastylii z Idrisem Elbą w roli głównej. 

Producentami z ramienia firmy Blumhouse są Jason Blum i Paul Ritchie. Producentami wykonawczymi są Beatriz Sequeira z Blumhouse oraz Jacob Jarek (producent filmu Goście) i Christian Tafdrup (reżyser i scenarzysta oryginału).

Kiedy premiera?

Światowa premiera filmu wyznaczona została na 13 września 2024 roku.

Speak No Evil – pierwszy zwiastun

ilustracja: kadr z trailera Speak No Evil

Konrad Stawiński

Zastępca Redaktora Naczelnego
Konrad Stawiński

Kontakt: [email protected] Twitter: @KonStar18

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.