James Wan zaproponował Marvelowi możliwość realizacji remake’u Blade’a!

Czy zdawaliście sobie sprawę z tego, że reżyser brylującego obecnie na ekranie Aquamana, mowa tutaj oczywiście o Jamesie Wanie, pragnął swego czasu nakręcić remake Blade’a? Po więcej szczegółów zapraszam do lektury poniższego newsa.

Blade

Fot.: New Line Cinema

Zobacz również: Warrior – zwiastun widowiska opartego na pomyśle Bruce’a Lee!

Podczas gdy Wesley Snipes kontynuuje swoją kampanię, mającą na celu ponowne powołanie do życia Blade’a i wznowienie tej całkiem udanej, wampirzej serii, reżyser Aquamana, James Wan ujawnił, iż sam udał się do wytwórni Marvel, z pomysłem zrealizowania rebootu wspomnianej sagi.

Lata temu, no może delikatnie przesadzam… Kilka lat temu, myślę, iż było to zaraz po wejściu do kin filmu Obecność, udałem do studia i powiedziałem wprost: Hej, jestem przeogromnym fanem Blade’a. Czy nie bylibyście zainteresowani zrobieniem rebootu tej wampirzej sagi?

Jeśli sądzicie, że Marvel powinien był skorzystać z oferty Wana, to musicie też zdawać sobie sprawę z tego, iż w 2013 roku, ów twórca był dopiero początkującym reżyserem.

Potem oczywiście nabrał doświadczenia. Nakręcił kontynuację Obecności oraz kolejną część Szybkich i wściekłych. Wan twierdzi, iż jego rozmowy nie poszły na marne, doprowadziły go bowiem na stanowisko reżysera Aquamana w 2015 roku.

Zapytany o swój pomysł na reboot Blade’aWan stwierdził, iż już go nie pamięta.

Wykonałem masę pracy od tamtego czasu i nie mogę sobie dokładnie przypomnieć, o czym wtedy myślałem i jaka była moja wizja. Wiem natomiast jedno, iż wówczas z pewnością mi się mój pomysł bardzo podobał, inaczej bym go nigdy nie zaproponował.

Nigdy nic nie wiadomo, może James Wan dostanie swoją szansę i w przyszłości jednak zobaczymy film o wampirze chodzącym za dnia jego autorstwa. Chcielibyście?

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – New Line Cinema

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?