John Wick 3: Parabellum – zobaczcie, jak Halle Berry trenuje do roli!

Halle Berry jest jedną z nowych postaci w uniwersum Johna Wicka, które pojawią się w trzeciej części.

Teraz możemy zobaczyć na specjalnym wideo, jak aktorka przygotowuje się do występu:

Zobacz również: The Suicide Squad – Michael Rooker odnosi się do pogłosek o swoim występie w filmie Jamesa Gunna

Obsada filmu składa się z następujących gwiazd: Keanu Reeves, Halle Berry, Angelica Huston, Asia Kate Dillon, Mark Dacascos, Jason Mantzoukas, Yayan Ruhian, Cecep Arif Rahman, Tiger Hu Chen, Laurence Fishburne, Lance Reddick, Ruby Rose i Hiroyuki Sanada. Niestety, w trzeciej części zabraknie Commona, który skradł serca widzów w poprzedniczce omawianego cyklu. Warto tutaj dodać, że wspomniany powyżej Hiroyuki Sanada wcieli się w głównego antagonistę produkcji. Z kolei Laurence’a Fishburne’a, Lance’a Reddicka i Ruby Rose widzowie mogli podziwiać już w drugiej odsłonie przygód Johna Wicka. W trzeciej części rzeczone gwiazdy ponownie wcielą się w znane z poprzedniczki postacie. Ikoną serii zaś niezmiennie pozostał niezwykle utalentowany Keanu Reeves.

Scenariuszem obrazu zajął się Derek Kolstad. Z kolei jego reżyserem został utalentowany Chad Stahelski. John Wick 3 zadebiutuje w polskich kinach już 17 maja 2019 roku.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: Entertainment Weekly/Lionsgate

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?