Advertisement
Advertisement

Poznaliśmy tytuł spin-offa/prequela Pięknej i Bestii!

Jak już wiemy od pewnego czasu, Luke Evans powróci jako Gaston w specjalnej produkcji poświęconej tylko jego postaci.

Kompozytor Alan Menken podczas jednego z wywiadów, przypadkiem przyznał, że tytuł produkcji ma brzmieć Little Town. Ma to sens, ponieważ stanowi dość czytelne nawiązanie do piosenki z początku Pięknej i Bestii.

Zobacz również: Space Sweepers – drugi zwiastun koreańskiej wersji Gwiezdnych Wojen!

Opis adaptacji: Piękna i Bestia przestawi fantastyczną podróż Belle, błyskotliwej, uroczej i niezależnej młodej kobiety, która zostaje więźniem pewnego przerażającego potwora w ogromnym zamczysku. Pomimo jej początkowych leków, bohaterka zaprzyjaźnia się z zaczarowaną służbą posiadłości i uczy się patrzeć poza pozory, mianowicie odkrywa prawdziwego eleganckiego księcia skrywającego się w ohydnej z zewnątrz bestii.

Obsada widowiska: Emma Watson – Belle, Dan Stevens – Bestia, Luke Evans – Gaston, Kevin Kline – Maurice, Josh Gad – Lefou, Ewan McGregor – Lumiere, Stanley Tucci – Maestro Cadenza, Ian McKellen – Cogsworth i Emma Thompson – Mrs. Potts.

Źródło: Collider  / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Piękna i Bestia

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?