The Amazing Spider-Man – nowy szkic koncepcyjny potwierdza, że Michael Fassbender mógł zagrać Lizarda!

Pierwsza część produkcji z Andrew Garfieldem w roli głównej miała na tyle dobry odbiór, że wydawało się, iż ten Spider-Man na dłużej zastąpi wersję od Sama Raimiego. Tak się oczywiście nie stało, aczkolwiek dowiedzieliśmy się o dość ciekawej możliwości związanej z obsadzeniem głównego złoczyńcy.

Rolę doktora Curta Connorsa a.k.a. Lizarda przejął oczywiście Rhys Ifans, ale wygląda na to, że zagrać go mógł aktor o wiele popularniejszy od świetnego Brytyjczyka. Jerad S.Marantz, który jest artystą koncepcyjnym The Amazing Spider-Man, podzielił się jednym z wczesnych szkiców. Dodał jeszcze, że model bazuje na Michaelu Fassbenderze. Nie wiadomo, czemu ostatecznie Sony nie dogadało się z aktorem, ale ostatecznie zasłyną on rzecz jasna jako młodsza wersja Magneto.

Zobacz również: Doktor Strange – alternatywny strój tytułowego bohatera

Opis filmu: Nowa obsada, nowy reżyser, nowa historia. Czy zupełnie nowe podejście do najbardziej kasowego komiksu wszech czasów się powiedzie? Jak widać na przykładzie serii o Bondzie, odświeżenie tematu może okazać się wielkim sukcesem. Peter Parker tym razem uczy się jeszcze w liceum. Musi pogodzić się z tym, kim się stał, i wybaczyć sobie śmierć wuja, którego – tak mu się wydaje – mógł uratować.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?