The Mustang – skazaniec odnajduje człowieczeństwo ujarzmiając dzikiego konia! Nowy zwiastun!

Wytwórnia Focus Features opublikowała oficjalny zwiastun swojego nadchodzącego dramatu pt. The Mustang, którego gwiazdą jest Matthias Schoenaerts. Produkcją wykonawczą obrazu zajął się Robert Redford.

Zobacz również: Black Widow – kobiety nie nadają się do kręcenia scen akcji! Martel wbija szpilę Marvelowi!

Roman (Matthias Schoenaerts), czyli skazaniec odsiadujący swój wyrok w wiejskim więzieniu ulokowanym w stanie Nevada oraz próbujący desperacko uciec od swojej brutalnej przeszłości, zostaje zobowiązany do udziału w pewnym programie, będącym częścią państwowej resocjalizacji społecznej. Bohatera w końcu dostrzega doświadczony trener (Bruce Dern). Z pomocą wychodzącego na wolność współwięźnia, będącego także jeźdźcem (Jason Mitchell), Roman zostaje przyjęty do sekcji, gdzie jego zadaniem jest ujarzmianie i ćwiczenie dzikich koni. Na miejscu bohater odnajduje utracone człowieczeństwo, szczególnie w próbach uspokojenia pewnego, stawiającego mocny opór mustanga.

W obsadzie filmu znajdują się następujące gwiazdy: Matthias Schoenaerts, Connie Britton, Bruce Dern, Jason Mitchell, Gideon Adlon i Josh Stewart.

Reżyserem obrazu jest Laure de Clermont-Tonnerre. Twórca razem z Moną Fastvold i Brockiem Normanem Brockiem sporządził scenariusz, a Alain Goldman podjął się pracy producenta omawianego dramatu.

Obraz pojawi się w wybranych, amerykańskich kinach już 15 marca 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Focus Features

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?