The Salamander Lives Twice z gwiazdorską obsadą!

Adrien Brody i Vera Farmiga dołączyli do obsady filmu The Salamander Lives Twice. Thriller wyreżyseruje nowozelandzki reżyser – Ant Timpson.

Adrien Brody, który stał się znany na całym świecie po swojej głównej roli w filmie Pianista Romana Polańskiego, zagra główną rolę w produkcji The Salamander Lives Twice. Dołączy do niego Vera Farmiga, którą pokochaliśmy za rolę w filmach z uniwersum Obecności. 

Zobacz również: Asymetria – Konrad Niewolski prezentuje zestaw plakatów

Film będzie opowiadać historię mężczyzny (Brody), którego na plaży odległej wyspy Iris znajdują Goggy (Farmiga) i jej córka. Mężczyzna ma ze sobą teczkę, której nie da się otworzyć. Wydaje się również, że nie pamięta on, co się stało ani kim jest. Podobnie istotne w tej historii może okazać się pochodzenie kobiet. Są one ostatnimi z niegdyś majętnej i wpływowej dynastii.

Scenariusz filmu stworzył Toby Howard przy pomocy Anta Timpsona. Produkcją zajmą się Emma Slade i Katie Holly. Zdjęcia mają wystartować wiosną. Zanim jednak film pojawi się na ekranach, Brody’ego będziemy mogli zobaczyć w najnowszej produkcji Wesa Andersona Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening SunNatomiast Verę będziemy mogli oglądać w Obecności 3: Na rozkaz diabła. Niestety obie produkcje nadal pozostają bez dat premiery na polskim rynku.


Źródło: deadline.com, variety.com / Ilustracja wprowadzenia: fot. kadr z filmu Obecność 2, materiały prasowe

Dziennikarka

Wielbicielka skomplikowanych filmów, koreańskich seriali i mocnej kawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?