Wielkie kino w TNT! Już dziś – Con Air – lot skazańców

Wielkie kino to stały cykl filmowy stacji TNT, w ramach którego wyświetlane są największe i najważniejsze produkcje, niezależnie od gatunku. Nie zabraknie bohaterów działających na granicy prawa, tajemnic, które czekają na rozwiązanie oraz pościgów. Każdy widz na pewno znajdzie coś dla siebie.

Początek czerwca to czas „Con Air – lot skazańców”. Kiedy Cameron Poe (Nicolas Cage) wychodzi po ośmiu latach z więzienia, pragnie jak najszybciej wrócić do rodziny i poznać swoją córkę. Niestety główny bohater musi walczyć o przetrwanie, kiedy podczas podróży do domu, okazuje się, że wraz z nim na pokładzie samolotu są jedni z najbardziej niebezpiecznych przestępców w amerykańskim systemie karnym. Zapraszamy na seans dziś o 21:00!

Fot. Materiały prasowe

Za tydzień TNT zaprezentuje produkcję science fiction „Pacific Rim”, przedstawiającą ludzkość na skraju zagłady, która walczy z siejącymi spustoszenie kosmicznymi stworzeniami, Kaiju. Nadzieją mieszkańców Ziemi są dwaj piloci, którzy potrafią sterować Jaegerami – gigantycznymi humanoidalnymi robotami.

Pacific rim

Fot. Materiały prasowe

W  ramach „Wielkiego kina” można też zobaczyć „Świętych z Bostonu”. Przekonani o wypełnianiu boskiej woli oraz moralnego obowiązku, irlandzcy bliźniacy Conner i Murphy MacManus (Sean Patrick Flanery i Norman Reedus) w brutalny sposób i na własną rękę pozbywają się z Bostonu przestępców.

Czerwcową odsłonę cyklu zamknie „The Losers: Drużyna potępionych” – klasyczny film akcji o grupie komandosów Amerykańskich Sił Specjalnych. Członkowie elitarnej jednostki mają do wykonania tajemniczą misję w samym sercu boliwijskiej dżungli. Na miejscu sprawy przyjmują nieoczekiwany obrót.


Emisje w każdą środę, o godz. 21:00.

05.06 – Con Air – Lot skazańców

12.06 – Pacific Rim

19.06 – Święci z Bostonu

26.06 – The Losers: Drużyna potępionych

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?