Znamy datę premiery kontynuacji Aquamana!

Po tym, jak Aquaman zgarnął na świecie niebywałą sumkę pieniędzy, którą jest 1 miliard dolarów, wszyscy doskonale wiedzieliśmy, że to tylko kwestia czasu, kiedy twórcy ogłoszą realizację kontynuacji. Pierwsze informacje odnośnie sequela omawianego obrazu pojawiły się tuż po jego premierze. Niemniej dopiero teraz dobitnie podkreślono start prac nad realizacją kontynuacji. Wytwórnia Warner Bros. bowiem oficjalnie podała datę premiery sequela przygód Króla Atlantis.

Aquaman

Fot.: Warner Bros.

Zobacz również: Will Smith opuszcza kontynuację Suicide Squad!

Niedawno mogliście się dowiedzieć, iż David Leslie Johnson-McGoldrick zajmie się sporządzeniem scenariusza do drugiej części Aquamana. Dziś z kolei możemy Wam powiedzieć, że Warner Bros. wypuści obraz do kin już 16 grudnia 2022 roku.

Wciąż nie wiadomo, kto stanie za obiektywem kamery powstającej kontynuacji. Najlepszą opcją, byłoby ponownie zobaczyć Jamesa Wana na stołku reżyserskim – facet ma smykałkę do swojej roboty i tworzy niezapomniane widowiska. Niemniej twórca wraz z Peterem Safranem z pewnością zajmie się produkcją omawianego dzieła.

Warto tutaj dodać, iż w realizacji znajduje się również spin off Aquamana pt. Trench. Niestety w obrazie widzowie nie zobaczą nikogo znanego z filmu opowiadającego o przygodach Króla Atlantis.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Warner Bros.

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?