Assassin’s Creed: Valhalla – powróci tryb photo mode

Nowa część serii doczeka się niebawem swojej premiery. Jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów na nową generację konsol. Dla fanów przygotowana została nie lada gratka. Będą oni mogli skorzystać z długo wyczekiwanego trybu photo mode już w momencie wypuszczenia gry. Zupełnie inaczej było w przypadku Origins i Odyssey – dopiero po dodaniu dodatkowej zawartości.

Dźwięki bębnów wojny rosną wraz z marszem graczy, gdyż coraz bliżej do wydania najnowszej części franczyzy Ubisoftu – Assassin’s Creed: Valhalla. Patrząc optymistycznie, wszystkie znaki na niebie sugerują, że najnowszy tytuł jest o krok od bycia pokrewnym do dobrze ocenianego Assassin’s Creed IV: Black Flag. Studio wzięło sobie do serca uwagi na usprawnienie rzeczy, które sprawdziły się w poprzednich częściach serii. Finalnie powinniśmy otrzymać „złoty środek”.

Valhalla planuje wrzucić graczy jeszcze głębiej w świat przedstawiony. Będą musieli troszczyć się o swój klan, przejmując kolejne twierdze, aby zapewnić swojemu ludowi odpowiednie domostwa do przeżycia. To oznacza, że nieznane lądy będą musiały zostać odkryte, nowi przeciwnicy przezwyciężeni, a kredo stopniowo poznawane.

Jednakże każdy gracz musi mieć możliwość, żeby uwiecznić swoje dzieje przez stosowne zdjęcia. Podczas gdy większość gier zamierza wprowadzić tryb photo mode w późniejszych uaktualnieniach, Valhalla postanowiła pójść inną drogą. Tryb do robienia oraz edycji zdjęć będzie dostępny już od momentu premiery.

Jak donosi konto gry na Twitterze, photo mode z pewnością będzie zawierać bardzo szczegółowy edytor, wyposażony nawet w parę próbek screenów. Oznacza to, że fani będą mieli możliwość podzielenia się swoimi niesamowitymi zdjęciami oraz kontynuowania poszerzania swojej legendy wprowadzonej do franczyzy.

Akcja gry przenosi gracza w rok 873 n.e. i opowiada fikcyjną historię Wikingów najeżdżających na Brytanię. Gracz będzie kierował losami Eivora, łupieżcy Wikingów, który został wplątany w konflikty pomiędzy Bractwem Asasynów i Zakonem Templariuszy.

Zobacz również: Assassin’s Creed – Netflix stworzy serial w wyniku franczyzy z Ubisoft

Assassin’s Creed: Valhalla wyjdzie na PlayStation 4 i Xbox One, a także na konsolach nowej generacji Xbox Series X – 10 listopada i na Playstation 5 – 12 listopada.


Źródło: Twitter, ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Wielbiciel wszelkiej popkultury i wieczny poszukiwacz nowych pasji. Miłośnik fantasy zwłaszcza twórczości Tolkiena i Sapkowskiego. Zapalony gracz zarówno komputerowy jak i konsolowy. Zafascynowany kinem, książkami oraz muzyką filmową. W wolnym czasie poświęcam się przygotowaniom na start w biegu Hardcore na Runmageddonie.
Słuchacz każdego gatunku muzycznego, stale starający się poszerzać horyzonty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?