Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Predator: Hunting Grounds wraca do akcji! Nowe aktualizacje w drodze

Autor: Szymon Góraj
29 marca 2024
Predator: Hunting Grounds wraca do akcji! Nowe aktualizacje w drodze

Dżungla powraca do życia. Predator: Hunting Grounds wyda nową zawartość w 2024 i 2025 roku z oryginalnym twórcą gry i ekspertem od asymetrycznej rozgrywki wieloosobowej, IllFonic Inc. jako nowym wydawcą, współpracującym z 20th Century Games, aby tchnąć więcej życia w ten ulubiony przez fanów tytuł.

Ta gra ma silną, entuzjastyczną rzeszę graczy i głośną społeczność, która chce, aby gra była aktualizowana i wspierana - skomentował Charles Brungardt, dyrektor generalny IllFonic. - Teraz, gdy IllFonic także wydaje gry, wiedzieliśmy, że musimy przywrócić Predator: Hunting Grounds. –

Jeszcze w tym i w 2025 roku, po wprowadzeniu aktualizacji 2.49 w kwietniu, fani mogą spodziewać się przyszłej zawartości DLC, ulepszeń balansu i aktualizacji wspierającej Predator: Hunting Grounds na konsolach PlayStation®5 (PS5®). Jeszcze bardziej ekscytujące jest to, że po raz pierwszy fani Xbox będą mieli szansę wcielić się w kultowego pozaziemskiego wojownika na Xbox Series X|S pod koniec bieżącego roku.

Co czeka fanów w nadchodzących miesiącach? -

●        Kwiecień 2024: Patch 2.49 obejmie aktualnie wydane wersje PS4 i PC: Steam / Epic Predator: Hunting Grounds. Skupia się na poruszaniu się graczy, zmianach i balansie broni Fireteam, balansie broni Predator oraz ulepszeniach UX / grywalności. Więcej informacji pojawi się w informacjach o aktualizacji.  

●        Koniec 2024 roku: Premiera Xbox Series X|S, PS5. To wydanie koncentruje się na nowej generacji opartej na Unreal 4.27, Vivox i Wwise, z oferowaną edycją standardową i cyfrową edycją Deluxe.

●        Zima 2024: Nowi Predatorzy

●        Wiosna 2025: Więcej nowych Predatorów

Predator: Hunting Grounds to wciągający, asymetryczny shooter osadzony w odległych zakątkach świata. Gracze przenoszą się do uniwersum Predatora, co daje fanom doświadczenie najbardziej zbliżone do tego z filmów, w których Predator poluje na najbardziej wymagające ofiary. Graj jako członek elitarnego zespołu sił specjalnych - Fireteam - i wykonuj operacje paramilitarne, zanim Predator cię znajdzie. Z drugiej strony, czy jest lepszy sposób na nawiązanie więzi z innymi członkami Fireteam niż próba odwrócenia sytuacji na Yautja... Polowanie na Łowcę! Graj jako Predator i poluj na najbardziej godne ofiary, wybierając spośród szerokiej gamy śmiercionośnych technologii, aby gromadzić swoje trofea jedno po drugim. Misja Predatora jest jasna: polowanie. Przeanalizuj wojowników dżungli i wybierz najlepszych z najlepszych. Wyeliminuj swoje cele i zbieraj trofea, aby eksponować je jako pamiątki z każdego polowania. Nie pozwól swojej zdobyczy uciec. Porażka nie wchodzi w grę.

Wieści ze świata gier na Movies Room

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.