Xbox Series X w oficjalnym zestawie wraz z Cyberpunk 2077!

10 grudnia „bramy” do Night City zostaną otwarte i gracze z całego świata ruszą do odkrywania futurystycznego świata Cyberpunk 2077. Aby przeżyć tę wyjątkową przygodę w najlepszy możliwy sposób, warto zaopatrzyć się w najpotężniejszą na świecie konsolę.

Od teraz będzie to łatwiejsze dzięki wyjątkowemu zestawowi Xbox Series X z Cyberpunk 2077. Gra wspiera funkcję Inteligentnego Pobierania (Smart Delivery), tym samym gwarantując dostęp do najlepszej możliwej wersji tytułu w zależności od używanej w danym momencie konsoli przy jednorazowym zakupie.

Zobacz również: Dwayne Johnson razem z Microsoftem przekazuje najnowsze Xboxy szpitalom w USA

Odkryj Night City z najpotężniejszą konsolą Xbox Series X

W świecie banity V wszelkie upgrade’y i rozszerzenia ciała oraz umysłu są na wagę złota. By przystąpić do gry w ten najbardziej oczekiwany tytuł roku i czerpać z niego jak najwięcej należy dobrać też najpotężniejszą konsolę do gier. Dokładnie ta myśl przyświecała zespołom CD Projekt Red i Microsoft Xbox.

Ten oficjalny zestaw dostępny jest już teraz w przedsprzedaży na stronach EURO RTV AGD w cenie 2399 zł, zaś udostępniony dla graczy zostanie w dniu premiery gry Cyberpunk 2077 – 10 grudnia 2020 roku.


Źródło: Informacja prasowa

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?