Scream Queens – Taylor Lautner dołącza do obsady 2. sezonu!

Po tym, jak John Stamos dołączył do obsady Scream Queens, przyszedł czas na Taylora Lautnera. Aktor wcieli się w postać doktora Cassidy’ego Cascade. Lekarz cierpi na dziwną medyczną przypadłość i będzie podejrzanym, kiedy seria tragicznych wydarzeń nawiedzi szpital. Drugi sezon zadebiutuje 20 września. 

Zobacz również: Scream Queens – John Stamos w serialu! Data premiery 2. sezonu!

W drugim sezonie powróci większość obsady: Jamie Lee Curtis, Emma Roberts, Lea Michele, Abigail Breslin, Keke Palmer, Glen Powell i Niecy Nash. W pierwszej odsłonie Scream Queens śledziliśmy losy grupy ludzi na kampusie jednego z uniwersytetów. Druga zaproponuje nam skok w czasie. Dziekan Munsch (Curtis) w końcu obaliła grecki system domów studenckich w całym kraju, wydała książkę i podróżowała po całym świecie. Teraz stanie przed wyborem, czym zająć się dalej. Na swój kolejny projekt wybierze szpital, który kupi i będzie prowadzić według swojego „widzi mi się”. W związku z tym, że placówka będzie zajmować się teoretycznie nieuleczalnymi przypadkami, przyciągnie wielkich myślicieli i studentów medycyny. Jedną z takich osób będzie Zayday (Palmer), która pod okiem Dziekan Munsch będzie szkolić się na lekarza. 

źródło: tvline.com / ilustracja wprowadzenia: Shutterstock 

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?